Чохли з власним логотипом чи фото.

Дорогі друзі, у нас для Вас приємна новина. Тепер, ми власними силами можемо робити чохли для Apple iPhone, iPad, iPod та на багато моделей Samsung з Вашими власними логотипом або фотографією. Ви хочете мати унікальний особистий чохол, якого немає ні у кого іншого? Ми Вам допоможемо!

Нанесення зображення на одяг та текстиль.

Друк на тканинах, друк на футболках, бейсболках, брендування одягу — ми здійснюємо декількома способами:

Метод сублімації

На синтетичних тканинах, фотографічна якість друку, висока стійкість нанесеного зображення (фарбуються волокна полотна), друк можливий тільки за білим або дуже світлим тканинам, тираж — від 1 штуки.

[свернуть]
Аплікація термоплівкою

Можлива на х / б і синтетичним тканинам різного кольору, висока стійкість нанесеного зображення, обмежена кількість кольорів нанесення, від 1 штуки.

[свернуть]
Термотрансферне перенесення

Перенесення за допомогою спеціальної трансферної паперу / плівки — друк по х / б і змішаної тканини різного кольору, фотографічне якість, зображення — щільне на дотик, від 1 штуки. Виріб необхідно прати при температурі не вище 40C — інакше потріскається.

[свернуть]

Інтер’єрний друк.

Інтер’єрний друк — це, перш за все, яскравість фарб і потужність образів. Ви можете відтворити саму достовірну реальність у себе вдома чи в офісі. Це може бути Ваша фотографія або репродукція. А також це може бути розкішний подарунок для Ваших друзів. Не знаєте, як цікаво оформити куток у вітальні будинку? Пропонуємо Вам ідеальний вибір художньої та фотодруку. Інтер’єрний друк виконується на художньому холсті, фотопапері або на плівці.

Подарунки та сувеніри.

Замовити друк зараз!

Друк на:


Маєте запитання чи пропозиції?

e-mail: print@wild-west.com.ua

тел.: +38 050 017 47 12